Загальний відділ

Бурік Тетяна Василівна

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 216
Телефон: (0564) 94-82-14



Організаційний відділ

Жильченко Надія Миколаївна

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 411
Телефон: (0564) 64-40-16







Відділ з правових питань

Посувайло Яна Олександрівна

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 422
Телефон: (0564) 64-10-88



Відділ з питань служби в ОМС та кадрової роботи

Шматова Вікторія Вікторівна

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 211
Телефон: (0564) 64-10-45







Відділ бухгалтерського обліку

Порохнява Наталія Володимирівна

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 222
Телефон: (0564) 64-13-60



Відділ економіки та промисловості

Кравченко Оксана Юріївна

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 419
Телефон: (0564) 64-03-59







Відділ розвитку підприємництва

Артюшина Людмила Борисівна

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 407
Телефон: (0564) 64-32-11



Відділ земельних відносин та будівництва

Богданова Ірина Віталіївна

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 409
Телефон: (0564) 64-41-72







Відділ житлово-комунального господарства

Головченко Олександр Геннадійович

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 204
Телефон: (0564) 64-43-78



Відділ культури

Мігуша Олена Олександрівна

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 311
Телефон: (0564) 64-31-54







Відділ у справах сім'ї і молоді

Волинкіна Світлана Миколаївна

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 214
Телефон: (0564) 64-30-54



Відділ ведення Державного реєстру виборців

Лук’янченко Ірина Василівна

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 202
Телефон: (0564) 64-30-05







Комітет з фізичної культури і спорту

Толбас Валентин Олександрович

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 416
Телефон: (0564) 64-03-52



Управління праці та соціального
захисту населення

Гугуєва Світлана Володимирівна

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30,
вул. С.Перовської, 16а
Телефон: (0564) 64-11-49







Служба у справах дітей

Сироватка Ірина Василівна

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 108
Телефон: (0564) 64-10-51



Відділ освіти

Іванов Андрій Станіславович

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 305
Приймальня: (0564) 64-43-25







Фінансовий відділ

Шматкова Людмила Георгіївна

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 427
Телефон: (0564) 64-10-59



Відділ інформатизації

Веселов Костянтин Ігорович

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 213
Телефон: (0564) 64-33-54







Відділ реєстрації місця проживання
громадян

Чайка Лілія Богданівна

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 112
Телефон: (056) 405-75-22



Відділ з питань надзвичайних ситуацій,
цивільного захисту населення
та мобілізаційної роботи

Стеннікова Ганна Віталіївна

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 424
Телефон: (0564) 64-31-44







Спеціаліст I категорії апарату виконкому

Вдовиченко Оксана Вікторівна

Прийом громадян : щопонеділка з 10.00 до 12.30, каб. 310